Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pogoda na 15 i 16 września

0
Podziel się

Jak informuje IMGW, Europa północno-wschodnia, krańce południowe
kontynentu i częściowo Europa zachodnia znajdują się w zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze
kontynentu pogodę kształtują niże. Polska znajduje się w obszarze obniżonego ciśnienia. Pozostajemy
w tej samej, polarno-morskiej masie powietrza.

bEpAXGDF

Jak informuje IMGW, Europa północno-wschodnia, krańce południowe kontynentu i częściowo Europa zachodnia znajdują się w zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują niże. Polska znajduje się w obszarze obniżonego ciśnienia. Pozostajemy w tej samej, polarno-morskiej masie powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 996 hPa i będzie powoli spadać.

W niedzielę w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17 st.C do 20 st.C. W kotlinach górskich i na północnym wschodzie od 15 st.C do 18 st.C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków południowych i zachodnich.

bEpAXGDH

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami, zwłaszcza na obszarze od Górnego Śląska przez centrum kraju i Kujawy po Pomorze Gdańskie i Warmię, opady deszczu. Na południu i wschodzie miejscami mgły ograniczające widzialność poniżej 500 m. Temperatura minimalna od 9 st.řC do 13 st.C, w kotlinach sudeckich i na Suwalszczyźnie od 7řC do 9řC. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W poniedziałek zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 15 st.C do 19 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie duże, okresami możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 17 st.C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowo-zachodniego. W nocy zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temperatura minimalna 11 st.C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

W poniedziałek w stolicy zachmurzenie przeważnie duże i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 16 st.C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. (PAP)

bEpAXGDN

sp/

bEpAXGEi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)