Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja ujawniła zdjęcia mężczyzny, który zaatakował Wojewódzkiego

0
Podziel się

Komenda Stołeczna Policji ujawniła we wtorek dwa zdjęcia mężczyzny, który
oblał nieznaną substancją Kubę Wojewódzkiego. Do incydentu doszło w poniedziałek nieopodal
rozgłośni radiowej na Pradze-Południe, gdzie Wojewódzki pracuje. Nic mu się nie stało.

bErHtomZ

Komenda Stołeczna Policji ujawniła we wtorek dwa zdjęcia mężczyzny, który oblał nieznaną substancją Kubę Wojewódzkiego. Do incydentu doszło w poniedziałek nieopodal rozgłośni radiowej na Pradze-Południe, gdzie Wojewódzki pracuje. Nic mu się nie stało.

Policjanci szukają mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach, który w poniedziałek około godz. 7.30 w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej oblał nieznaną substancją dziennikarza zmierzającego do pracy - poinformowała we wtorek KSP.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami komendy rejonowej policji przy ul. Grenadierów telefonicznie: 603 76 55,(22) 603 76 62 lub z najbliższą jednostką policji i pod alarmowymi numerami 997 i 112.

bErHtonb

Jak relacjonował rzecznik KSP st. asp. Mariusz Mrozek, w poniedziałek ok. godz. 14 do komendy policji na Pradze-Południe zgłosił się dziennikarz, który poinformował, że ok. godz. 7.30 podszedł do niego nieznany mu mężczyzna, który oblał go brunatną substancją.

"Dziennikarz udał się do przychodni lekarskiej, gdzie udzielono mu pomocy ambulatoryjnej. Przyjęto zawiadomienie. Prowadzimy czynności w kierunku uszkodzenia ciała. Ustalamy sprawcę tego zdarzenia" - powiedział Mrozek.(PAP)

gdyj/ itm/ mow/

bErHtonC
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)