Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
17.03.2012 16:57

Policja użyła broni podczas interwencji

Mężczyzna znajdujący się w lokalu nie chciał odłożyć pistoletu podczas interwencji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Policjanci użyli broni podczas interwencji w jednym z mieszkań na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Mężczyzna znajdujący się w lokalu nie chciał odłożyć pistoletu i celował w funkcjonariuszy - poinformowała rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka.

Po południu policja otrzymała informację, że pogotowie ratunkowe dostało wezwanie do postrzelonego mężczyzny. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu przebywa małżeństwo, które jest w separacji. To kobieta powiadomiła pogotowie, kiedy po usłyszeniu huku, zobaczyła w jednym z pokoi rannego męża.

Jak relacjonowała Kącka, policjanci zobaczyli stojącego w drzwiach pomieszczenia mężczyznę, który wyciągnął broń i wymierzył ją w stronę funkcjonariuszy. Policjant nakazał mu rzucić broń, a gdy ten tego nie zrobił funkcjonariusz oddał strzał. Mężczyzna schował się za drzwiami i ponownie wymierzył w policjantów. Padł kolejny strzał, po którym mężczyzna osunął się na ziemię. Okazało się, że jest ranny w pierś i głowę.

Trwają czynności, które mają wyjaśnić, czy mężczyzna sam się postrzelił, czy został postrzelony przez funkcjonariuszy.

O polskiej policji czytaj w Money.pl
Policja rozbiła gang. Przez rok okradali... Działali na terenie kilku województw. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 20 do 54 lat.
Wstrzymali rekrutację. Za dużo kandydatów Decyzją komendanta wojewódzkiego w Bydgoszczy przyjmowanie dokumentów od kandydatów zostało na razie wstrzymane do końca sierpnia.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz