Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policjant podejrzany o śmiertelne pobicie

0
Podziel się:

Grozi mu do 10 lat więzienia. Funkcjonariusz zostanie zwolniony ze służby z trybie natychmiastowym.

Policjant podejrzany o śmiertelne pobicie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Młody policjant jest jednym z podejrzanych o udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym 48-letniego mieszkańca Lubska - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny.

Martwego mężczyznę znaleziono dwa dni temu na jednym ze skwerów w Lubsku. W sobotę zarzuty jego pobicia usłyszało łącznie czterech mężczyzn.

_ - Wśród podejrzanych jest 25-letni funkcjonariusz Ogniwa Konwojowego, pracujący w powiecie żarskim. Do czynności związanych z wyjaśnieniem sprawy włączyli się policjanci Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Śledztwo własne prowadzi prokuratura w Żarach _ - powiedział Konieczny.

W czwartek wcześnie rano na trawniku przy ul. Głowackiego w Lubsku znaleziono martwego mężczyznę. Sekcja wykazała, że został on pobity i zmarł w wyniku doznanych obrażeń wewnętrznych.

W piątek na polecenie prokuratora policja zatrzymała pod zarzutem pobicia czterech mieszkańców Lubska, w tym funkcjonariusza policji.

W sobotę wszyscy usłyszeli zarzut udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. To przestępstwo zagrożone karą do 10 lat więzienia.

Decyzją komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie Wlkp. podejrzany funkcjonariusz zostanie zwolniony ze służby z trybie natychmiastowym.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t12725.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dwie;osoby;nie;zyja;sprawca;policjant,36,0,770852.html) Dwie osoby nie żyją. Sprawcą policjant? Do zderzenia doszło w Katowicach. Jeden z samochodów należy do żony policjanta.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/217/t131545.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/jest;wyrok;za;zabojstwo;policjanta,161,0,770209.html) Jest wyrok za zabójstwo policjanta Jeden z oskarżonych został skazany na 25 lat więzienia. Drugi odsiedzi 15 lat.
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)