Notowania

balice
18.01.2014 15:35

Poprawiły się warunki na lotnisku w Balicach

Z Balic wystartowały samoloty do Paryża Beauvais i Medioloanu Bergamo; zapowiedziano lądowanie samolotów z Trondheim i z Londynu Gatwick.

Podziel się
Dodaj komentarz
(krakowairport.pl)

Poprawiły się warunki pogodowe na Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice - poinformowały po południu służby lotniska.

Z Balic wystartowały samoloty do Paryża Beauvais i Medioloanu Bergamo; zapowiedziano lądowanie samolotów z Trondheim i z Londynu Gatwick.

W sobotę rano z powodu mgły ograniczającej widzialność do 150 metrów przedpołudniowe loty z Londynu Gatwick i norweskiego Stavanger zostały przekierowane do Warszawy, podobnie jak samolot z Paryża.

Samoloty z Londynu Stansted i Manchesteru zostały przekierowane do Rzeszowa. Pasażerowie zostali przewiezieni do Krakowa autobusami. Do Rzeszowa z kolei dowiezieni zostali pasażerowie odlatujący do Londynu Stansted i Manchesteru.

Samolot z Trondheim przekierowany został do Berlina, gdzie oczekiwał na poprawę warunków w Krakowie. Skasowane zostały loty z i do Frankfurtu nad Menem oraz z i do Warszawy.

Krakowskie lotnisko jest największym regionalnym portem lotniczym w Polsce. W zimowej siatce połączeń oferuje 48 połączeń regularnych. W ubiegłym roku obsłużył prawie 3,648 mln pasażerów. Jest to najlepszy wynik w historii krakowskiego lotniska.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: balice, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz