Notowania

katastrofa w smoleńsku
16.04.2010 14:21

Posłowie PiS będą pochowani na Powązkach

Grażyna Gęsicka w czwartek, Przemysław Gosiewski - dzień wcześniej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Adam Ciereszko, Paweł Kula)

*Uroczystości pogrzebowe Grażyny Gęsickiej rozpoczną się w czwartek o godz. 14 na warszawskich Powązkach Wojskowych. Wiceprzewodniczący PiS Przemysław Gosiewski ma być pochowany w środę o godz.16 - informuje rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.*

Pogrzeb Janiny Fetlińskiej, senator PiS, odbędzie się w środę, 21 kwietnia, w Ciechanowie - poinformowało z kolei ciechanowskie biuro senator.

Ciało senator Fetlińskiej jest już w Polsce. Trumny z ciałami Gęsickiej i Gosiewskiego, którzy zginęli w sobotniej katastrofie w Smoleńsku, jeszcze znajdują się w Rosji.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Pogrzeb Aleksandra Szczygły jednak w Warszawie ]( http://news.money.pl/artykul/pogrzeb;aleksandra;szczygly;jednak;w;warszawie,27,0,610587.html )
* [ Ambasador Rosji: Katastrofa zbliżyła nas do Polaków ]( http://news.money.pl/artykul/ambasador;rosji;katastrofa;zblizyla;nas;do;polakow,199,0,610247.html )
* [ Przez weekend nie będą jeździć ciężarówki ]( http://news.money.pl/artykul/przez;weekend;nie;beda;jezdzic;ciezarowki,129,0,610177.html )
* [ Pogrzeb prezydenta: Będą dodatkowe pociągi ]( http://news.money.pl/artykul/pogrzeb;prezydenta;beda;dodatkowe;pociagi,90,0,610138.html )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz