Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pożar w łódzkim. Ogromna hala zniszczona

0
Podziel się

Na co najmniej milion złotych oszacowano straty po pożarze w zakładzie produkującym rajstopy w Malanowie koło Pabianic.

Pożar w łódzkim. Ogromna hala zniszczona
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDKnPUPp

Na co najmniej milion złotych oszacowano straty po pożarze w zakładzie produkującym rajstopy w Malanowie koło Pabianic (Łódzkie). Ogień strawił halę produkcyjną i magazynową o pow. ok. 2 tys. m. kw._ _

_ - Nikt nie został ranny _ - poinformował oficer dyżurny łódzkiej straży pożarnej. Według strażaków ogień szybko objął halę o pow. ok. 2 tys. m. kw., w której znajdowały się maszyny oraz duże ilości łatwopalnych surowców do produkcji rajstop i skarpet. W wyniku pożaru doszło też prawdopodobnie do wybuchu butli z gazem.

Strażakom udało się opanować pożar i uratować pobliskie budynki, w tym mieszkalne.

bDKnPUPr

Według ratowników na razie nie jest znana przyczyna pożaru. W środę badać ma ją specjalna komisja. Nie jest znana też dokładna wysokość strat, ale wstępnie szacuje się je na co najmniej milion złotych. W akcji gaśniczej brało udział 14 zastępów strażaków PSP.

Czytaj więcej o pożarach w Polsce w Money.pl
Pożar hali. Do akcji wkroczyło 25 jednostek Około 75 strażaków ugasiło ogień, trwa dogaszanie zgliszczy.
Paliły się oleje, benzyna i ropa. "Beczki fruwały w powietrzu" Walka z żywiołem trwała całą noc. Czy doszło do poważnego skażenia środowiska?
Robili bomby z rur PCV. Chodziło o zazdrość? Trzej mężczyźni zdetonowali bombę własnej roboty pod drzwiami mieszkania w bloku przy ul. Glinianej w Lublinie.
bDKnPUPS
Źródło:
KOMENTARZE
(0)