Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
15.09.2007 16:23

Premier: na konwencji PO wybuchł "kapiszon"

Na konwencji wyborczej PO zamiast zapowiadanej bomby "wybuchł kapiszon i to taki przemoknięty" - powiedział w sobotę premier Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na konwencji wyborczej PO zamiast zapowiadanej bomby "wybuchł kapiszon i to taki przemoknięty" - powiedział w sobotę premier Jarosław Kaczyński.

"Ale nie będę się tym zajmował, będę się zajmował wyborami i ich sensem i sensem tego, co dziś jest głównym przedmiotem kampanii" - powiedział premier podczas sobotniej konwencji wyborczej PiS w Krakowie.

Jednym z głównych punktów sobotniej konwencji PO w Gnieźnie była deklaracja marszałka Senatu Bogdana Borusewicza o dołączeniu do Platformy. Borusewicz - jak zapowiedział szef PO Donald Tusk - będzie ubiegał się z listy PO w Gdańsku o mandat senatora.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że nadchodzące wybory parlamentarne są bardzo ważne.

"Tym razem nie chodzi o to, która partia, nie chodzi o to, czy lewica czy prawica. Stawka jest wyższa - stawką jest mechanizm naszego życia społecznego - jak on będzie wyglądał. Czy będzie to mechanizm, którego byśmy sobie życzyli: dobry, uczciwy, oparty o weryfikację ludzi wedle ich zasług, czy też może jakiś inny" - powiedział premier.

Podkreślił, że korupcja "jest zrębem tego mechanizmu", który PiS chce odrzucić. (PAP)

js/ ura/

Tagi: premier, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz