Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prognoza pogody od 17 do 20 grudnia

0
Podziel się

W czwartek zachmurzenie duże, w nocy na Podlasiu i Mazurach większe
przejaśnienia, miejscami opady śniegu, na południu i w części południowo-wschodniej kraju okresami
umiarkowane, mroźno. Temp. min. od -15 st. na Podlasiu, -9 st. w centrum, do -4 st. na Wybrzeżu.
Temp. maks. od -12 st. na Podlasiu, -8 st. w centrum, do -2 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby i
umiarkowany, przeważnie z kierunków wschodnich, na wschodzie i południu okresami dość silny i
porywisty, powodujący zawieje śnieżne - informuje IMiGW.

bEhVkfXF

W czwartek zachmurzenie duże, w nocy na Podlasiu i Mazurach większe przejaśnienia, miejscami opady śniegu, na południu i w części południowo-wschodniej kraju okresami umiarkowane, mroźno. Temp. min. od -15 st. na Podlasiu, -9 st. w centrum, do -4 st. na Wybrzeżu. Temp. maks. od -12 st. na Podlasiu, -8 st. w centrum, do -2 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków wschodnich, na wschodzie i południu okresami dość silny i porywisty, powodujący zawieje śnieżne - informuje IMiGW.

W piątek zachmurzenie duże, w dzień na Podlasiu i Mazurach większe przejaśnienia, miejscami opady śniegu, nadal mroźno. Temp. min. od -15 st. na Suwalszczyźnie, -11 st. w centrum, do -6 st. na Wybrzeżu. Temp. maks. od -12 st. na Podlasiu, -10 st. w centrum, do -5 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W sobotę na Pomorzu Zachodnim pochmurno z większymi przejaśnieniami, bez opadów. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże i miejscami słabe opady śniegu, mroźno. Temp. min. od -16 st. na wschodzie, -13 st. w centrum do -10 st. na Wybrzeżu i Dolnym Śląsku. Temp. maks. od -14 st. na Podlasiu, -11 st. w centrum, do -8 st. na Wybrzeżu Zachodnim. Wiatr słaby, z kierunków zmiennych.

bEhVkfXH

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na wschodzie i w Małopolsce. Miejscami w województwach północnych i zachodnich słabe opady śniegu, mroźno. Temp. min. od -18 st. na Podlasiu, -14 st. w centrum, do -12 st. na zachodzie. Temp. maks. od -12 st. na Podlasiu, -11 st. w centrum, do -6 st. na Wybrzeżu Zachodnim i Dolnym Śląsku. Wiatr słaby, z kierunków południowych.(PAP)

aja/

bEhVkfYi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)