Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przegląd wiadomości ze spółek, czwartek godz. 20

0
Podziel się

Przegląd wiadomości ze spółek, czwartek 21 stycznia godz. 20

bEhZggmt

*Przegląd wiadomości ze spółek, czwartek 21 stycznia godz. 20 *

ORLEN GAZ

Orlen Gaz, spółka grupy PKN Orlen, przystąpił do Systemu Pomocy w Transporcie Materiałów Niebezpiecznych SPOT - poinformowała w czwartek PAP Agnieszka Woźniak z Orlen Gaz.

bEhZggmv

SPOT to system informacyjny i świadczenia pomocy technicznej w awariach oraz w wypadkach drogowych, w magazynach i na terenie instalacji produkcyjnych. Jego celem jest ograniczenie skutków niebezpiecznych zdarzeń. Sygnatariusze programu udzielają szybkiej i fachowej pomocy Państwowej Straży Pożarnej oraz innym służbom ratowniczym. SPOT działa od 2000 r. i zrzesza podmioty z branży rafineryjnej i petrochemicznej.

Orlen Gaz, przystępując do SPOT, zadeklarował m.in.: wprowadzenie punktu alarmowo-informacyjnego za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta (tel. 0801 100 100, poniedziałek-piątek w godz. 7-18, sobota w godz. 8-12), udzielanie telefonicznej pomocy - doradztwo ekspertów, udział w akcjach ratowniczych specjalistycznego sprzętu spółki.

Istniejący od 1995 r. Orlen Gaz jest największym podmiotem na krajowym rynku gazu płynnego. Zajmuje się sprzedażą propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butan. Zarządza 10 rozlewniami. Posiada terminale lądowe w Płocku (Mazowieckie) i Sokółce (Podlaskie), a także nowoczesny terminal morski LPG w Szczecinie (Zachodniopomorskie).

TONSIL AUDIO

bEhZggmB

DFP Doradztwo Finansowe objęło za 150 tys. zł 50 proc. akcji nowej firmy Tonsil Audio, która ma wejść na NewConnet - podała spółka w komunikacie.

Tonsil Audio ma tworzyć sieci dystrybucji i prowadzić sprzedaż głośników produkowanych przez Tonsil Technologie.(PAP)

epo/ mb/ je/

bEhZggmW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)