Notowania

spółki
23.11.2010 21:04

Przegląd wiadomości ze spółek, wtorek godz. 21

Przegląd wiadomości ze spółek, wtorek 23 listopada godz. 21

Podziel się
Dodaj komentarz

Przegląd wiadomości ze spółek, wtorek 23 listopada godz. 21

KOMPLEKS

Grupa konsultingowo-inżynieryjna Kompleks planuje debiut na NewConnect w pierwszym kwartale 2011 roku. Spółka chce pozyskać z emisji środki na finansowanie dużych kontraktów, zakup urządzeń oraz zakup gruntu i wybudowanie hali produkcyjnej - poinformowała spółka w komunikacie.

Grupa Kompleks dostarcza urządzenia i technologie dla realizacji największych Aquaparków w Polsce, między innymi w Sopocie, Zielonej Górze, Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Jarosławcu. Ponadto spółka dostarcza specjalistyczne urządzenia i technologie dla przemysłu petrochemicznego, większości zakładów chemicznych, elektrociepłowni, hut, zakładów tłuszczowych i innych w tym Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, TVP.

"Środki pozyskane z emisji akcji zostaną przeznaczone na przyspieszenie realizacji zadań wynikających ze strategii rozwoju Kompleks SA. Cele emisyjne obejmują pozyskanie kapitału obrotowego spółki przeznaczonego na finansowanie dużych kontraktów, zakup urządzeń oraz zakup gruntu i wybudowanie hali produkcyjnej" - napisano w komunikacie. (PAP)

pam/ je/

Tagi: spółki, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz