Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sasin będzie kandydatem PiS do sejmiku mazowieckiego

0
Podziel się

Były prezydencki minister Jacek Sasin będzie kandydatem Prawa i
Sprawiedliwości w wyborach samorządowych; wystartuje z list tej partii w wyborach do sejmiku
mazowieckiego - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii.

bEgyRlSd

Były prezydencki minister Jacek Sasin będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych; wystartuje z list tej partii w wyborach do sejmiku mazowieckiego - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii.

W piątek odbyło się posiedzenie Komitetu Politycznego PiS, podczas którego podjęto część decyzji dotyczących list wyborczych do sejmików wojewódzkich.

Według informacji PAP zbliżonych do kierownictwa partii, nadal nie ustalono, kto będzie kandydatem PiS na prezydenta w niektórych miastach, np. w Katowicach czy w Gdyni. Ostateczne decyzje dotyczące tej kwestii mają zapaść na posiedzeniu Komitetu Politycznego w przyszłym tygodniu.

bEgyRlSf

Sasin był w gronie osób typowanych na kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Jednak ostatecznie kierownictwo PiS zdecydowało, że kandydatem na prezydenta stolicy będzie architekt i były poseł AWS Czesław Bielecki.

Sasin to były wojewoda mazowiecki z okresu rządu Jarosława Kaczyńskiego. Był też zastępcą szefa Kancelarii Prezydenta w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego. (PAP)

tgo/ mzk/ ura/ gma/

bEgyRlSG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)