Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sharon Stone odwiedziła Sejm

0
Podziel się

Amerykańska aktorka Sharon Stone odwiedziła we wtorek Sejm; spotkała się z
marszałek Ewą Kopacz. "Myślę, że pani Sharon Stone, która jest zachwycona Polską, wyjedzie też
zachwycona parlamentem" - powiedziała marszałek Sejmu.

bErnlgZN

Amerykańska aktorka Sharon Stone odwiedziła we wtorek Sejm; spotkała się z marszałek Ewą Kopacz. "Myślę, że pani Sharon Stone, która jest zachwycona Polską, wyjedzie też zachwycona parlamentem" - powiedziała marszałek Sejmu.

Sharon Stone, aktorka, producentka i działaczka dobroczynna, w środę, w ostatnim dniu Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla odbierze Nagrodę Pokoju (Peace Summit Award). Zostanie nagrodzona za "solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS oraz za niesienie im nadziei".

Kopacz i Stone były wśród uczestników poniedziałkowego otwarcia szczytu. Wtedy też Kopacz zaprosiła aktorkę do polskiego parlamentu. "Zgodziła się, stąd obecność, z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi" - powiedziała marszałek Sejmu.

bErnlgZP

"Przed wejściem pani Sharon Stone powiedziałam do naszych polskich fotoreporterów i dziennikarzy, że nigdy nie cieszyła się taką popularnością wizyta jakiejkolwiek głowy państwa, taką liczebną ekipą. Tym bardziej serdecznie witam w polskim parlamencie" - powiedziała Kopacz witając Stone.

"Myślę, że pani Sharon Stone, która jest zachwycona Polską, bo to powiedziała mi wczoraj, jest również osobą, która pewnie wyjedzie też zachwycona polskim parlamentem, na to liczę" - dodała marszałek Sejmu. (PAP)

(planujemy kontynuację tematu)

sdd/ agy/ mok/ jbr/

bErnlhaq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)