Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
drogi w polsce
13.03.2013 13:07

Śląskie: Główna droga zablokowana przez osuwisko

Zwały ziemi z osuwiska zablokowały główną drogę w gminie Rajcza na Żywiecczyźnie. Trwają ustalenia, kiedy będzie można odblokować drogę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kosc/AGENCJA WSCHOD/REPORTER)

Zwały ziemi z osuwiska zablokowały główną drogę w gminie Rajcza na Żywiecczyźnie. Trwają ustalenia, kiedy będzie można odblokować drogę - poinformował Jan Link z rajczańskiego urzędu.

Nieprzejezdna droga łączy centrum gminy Rajcza z Milówką i prowadzi dalej do Żywca. Można nią dojechać także do granicy ze Słowacją w Zwardoniu.

Przedstawiciele starostwa w Żywcu ustalają, kiedy będzie można odblokować drogę - poinformował w środę Link.

Ziemia osunęła się ze zbocza przy drodze we wtorek późnym wieczorem na szerokości około 15-20 metrów. Na szosę upadły także powalone drzewa.

Policjanci zorganizowali objazdy. Kierowcy, jadąc w kierunku centrum Rajczy, powinni skręcić na rondzie w Milówce w drogę krajową 69 do Lalik, Soli i Rycerki. Podróżujący do Żywca z centrum Rajczy muszą skręcić na Rycerkę, Sól i Laliki do Milówki.

Czytaj więcej w Money.pl
Taksówkarze zablokowali ważną drogę Blokada drogi krajowej numer 16 ma pokazać konieczność budowy obwodnicy.
Wypadek zablokował ważną drogę krajową Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych zablokowana jest w okolicach Trzebnicy (Dolnośląskie) droga krajowa nr 5 (Wrocław-Poznań). W wypadku ranne zostały najprawdopodobniej dwie osoby.
Wypadek. Ruch zatrzymany na 9 godzin Cztery osoby podróżujące osobowym oplem zginęły dziś rano na drodze krajowej nr 16 w okolicach Biskupca.
Tagi: drogi w polsce, droga, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz