Notowania

wiadomości
03.09.2013 09:45

Śląskie: Utrudnienia w ruchu po porannych kolizjach

Z utrudnieniami w ruchu we wtorek przed południem muszą liczyć się kierowcy w województwie śląskim, po kilku porannych kolizjach na ważnych trasach w regionie. Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 94 w Sosnowcu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Z utrudnieniami w ruchu we wtorek przed południem muszą liczyć się kierowcy w województwie śląskim, po kilku porannych kolizjach na ważnych trasach w regionie. Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 94 w Sosnowcu. *

Jak poinformował PAP asp. Sebastian Fabiański z zespołu prasowego śląskiej policji, trasa została zablokowana zarówno w kierunku Katowic, jak i Dąbrowy Górniczej, po zderzeniu samochodu osobowego z dźwigiem. Policja organizuje objazdy.

Jeszcze kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na wylotowej trasie z Katowic w kierunku Wisły. Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Armii Krajowej jeden pas ruchu w kierunku Mikołowa jest zablokowany po tym, jak cysterna wbiła się w ogrodzenie. Konieczne będzie przepompowanie jej zawartości.

W Dąbrowie Górniczej na zjeździe z drogi krajowej nr 1 na trasę S1 zderzyły się dwie ciężarówki, blokując przejazd. Trzeba tam usunąć z jezdni rozlane paliwo. Z kolei w Rybniku na zjeździe na autostradę A1 samochód osobowy uderzył w barierkę.

Według wstępnych informacji policji, nikt nie ucierpiał w tych zdarzeniach. W porze porannego szczytu w tych miejscach tworzyły się jednak duże korki. (PAP)

lun/ bno/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz