Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strzelanina w usa
21.10.2012 21:43

Strzelanina w USA. Co najmniej siedmiu rannych, trwa obława

Co najmniej 7 osób zostało rannych w wyniku ataku szaleńca w salonie piękności.

Podziel się
Dodaj komentarz
(micmol /CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

Co najmniej siedem osób zostało rannych w wyniku strzelaniny w salonie piękności na przedmieściach Milwaukee, w amerykańskim stanie Wisconsin.

Według doniesień mediów przed południem czasu lokalnego mężczyzna z nieznanych powodów otworzył ogień w salonie położonym naprzeciwko centrum handlowego Brookfield Square Mall.

Ofiary przewieziono do szpitala, gdzie cztery z nich poddano leczeniu - ich życie nie jest zagrożone. Na razie nic nie wiadomo o stanie zdrowia trzech innych pacjentów.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Teren wokół centrum został zamknięty przez policję. Lokalne media spekulują, że może chodzić o konflikt rodzinny, że strzelał mężczyzna do kobiety, z którą był w separacji, a która pracuje w salonie.

Niewiele ponad kilometr od tego miejsca znajduje się hotel Sheraton, w którym siedem osób zostało zabitych, a cztery odniosły rany w strzelaninie w 2005 roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Armia infiltrowana przez białych rasistów? Policja przypuszcza, że masakra była aktem krajowego terroryzmu i zbrodni z nienawiści, w tym wypadku religijno-rasowej.
To nazista zabijał w Wisconsin. Był żołnierzem Oficjalnie tożsamości sprawcy jeszcze nie ujawniono. Nieoficjalnie przedstawiciele organów ścigania przyznają, że informacje mediów są poprawne.
Strzelanina w Wisconsin. Siedem osób nie żyje Sprawca został zastrzelony w trakcie wymiany ognia z siłami bezpieczeństwa. Ranny został także funkcjonariusz policji, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Tagi: strzelanina w usa, usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz