Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Świętokrzyskie: Od czwartku zamknięty przejazd kolejowy w Sandomierzu

0
Podziel się

W związku z modernizacją trasy kolejowej nr 25, od czwartku zamknięty dla
ruchu będzie przejazd kolejowy w Sandomierzu (Świętokrzyskie) na drodze krajowej nr 77
Lipnik-Przemyśl. Dla ruchu tranzytowego i pojazdów o masie powyżej 3,5 t wyznaczono objazdy.

bEqAFHHF

W związku z modernizacją trasy kolejowej nr 25, od czwartku zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy w Sandomierzu (Świętokrzyskie) na drodze krajowej nr 77 Lipnik-Przemyśl. Dla ruchu tranzytowego i pojazdów o masie powyżej 3,5 t wyznaczono objazdy.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Pawelec, niemożliwy będzie przejazd trasą na odcinku Sandomierz - Stalowa Wola (Podkarpackie).

Oznakowany objazd wytyczono od Sandomierza drogą krajową nr 79 do Łoniowa, następnie drogą krajową nr 9 do Nagnajowa i dalej drogą wojewódzką nr 871 przez Tarnobrzeg do Stalowej Woli.

bEqAFHHH

Jak poinformował PAP przedstawiciel firmy remontującej trasę kolejową, Piotr Adaszyński, samochody o masie mniejszej niż 3,5 t będą mogły poruszać się drogami osiedlowymi - tymczasowy przejazd przez tory będzie funkcjonował przy ul. Holowniczej. Na zamkniętym dla pojazdów przejeździe zachowany zostanie ruch pieszych - będzie zorganizowane specjalne przejście.

Przejazd zostanie zamknięty w czwartek o godz. 7. Zmiana organizacji ruchu ma obowiązywać przez sześć dni. (PAP)

ban/ mki/

bEqAFHIi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)