Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sylwester na Rynku w Krakowie z gwiazdami

0
Podziel się:

Nowy Rok mieszkańcy Krakowa przywitają na Rynku Głównym razem z gwiazdami. W
koncercie "Kraków - miasto żywiołów" wystąpią m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska,
Andrzej Piaseczny, Monika Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel.

bEDyXCol

Nowy Rok mieszkańcy Krakowa przywitają na Rynku Głównym razem z gwiazdami. W koncercie "Kraków - miasto żywiołów" wystąpią m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Monika Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel.

Na scenie, usytuowanej przed Sukiennicach od strony ul. Szewskiej, wystąpią także finaliści i uczestnicy telewizyjnych show X Factor i Mam Talent.

Podczas koncertu efekty świetlne i projekcje wizualne, a także kolory kostiumów i stylizacja artystów będą dostosowane są do tematyki żywiołów. Łącznie na scenie zaprezentuje się 30 artystów.

bEDyXCon

Imprezę poprowadzą Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Marcin Prokop, a transmitować ją będzie telewizja TVN. Ze studia w podziemiach Rynku transmitowane będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

"Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy partnera, dzięki któremu sylwestrową zabawę z Krakowa zobaczą miliony widzów w całej Polsce" - powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Pierwsze sylwestrowe atrakcje na scenie zaplanowano od godz. 19, a transmisja telewizyjna rozpocznie się o godz. 20. Widowisko potrwa do godz. 1.30. Choreografię przygotuje Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT.

Organizatorzy zapowiedzieli, że na Rynek nie będzie można wnosić szklanych butelek.(PAP)

bEDyXCot

hp/ ls/

bEDyXCoO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)