Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sąd
10.09.2006 19:53

Szczecin: Sąd zajmie się sprawą dwóch pijanych matek i ich dzieci

Sprawą dwóch pijanych matek i ich dzieci pozostawionych bez opieki zajmie się szczeciński sąd. Wnioski do sądu skierowała miejscowa policja.

Podziel się
Dodaj komentarz

Sprawą dwóch pijanych matek i ich dzieci pozostawionych bez opieki zajmie się szczeciński sąd. Wnioski do sądu skierowała miejscowa policja.

Sąd dla nieletnich zdecyduje o dalszym losie dzieci - poinformowało w niedzielę biuro prasowe szczecińskiej policji.

Badania na zawartość alkoholu, które przeprowadzono u obydwu kobiet wykazały, iż jedna z nich miała 1,5 promila alkoholu, druga zaś około 3,5 promila.

Pierwszą matkę - 38-letnią Grażynę O. znaleziono w nocy z soboty na niedzielę, siedzącą na schodach jednego z bloków w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Przy niej była jej 10-letnia córka. Kobieta miała 1,5 promila alkoholu we krwi. Dziewczynkę przekazano za zgodą matki sąsiadowi, który zna rodzinę, matkę zaś policjanci zaprowadzili do jej mieszkania.

Druga pijana matka - 40-letnia Aldona Ś. leżała na chodniku przy jednej z ulic. Obok niej siedział 11-letni syn. Także i jego policja przekazała pod opiekę sąsiadom, którzy często opiekują się chłopcem. Kobietę przewieziono do Izby Wytrzeźwień.

Policjanci wystąpią do Sądu Rodzinnego i Nieletnich z wnioskiem o rozpatrzenie obydwu spraw i podjęcie decyzji w sprawie dzieci. (PAP)

mgm/ tot/

Tagi: sąd, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz