Notowania

japonia
02.09.2013 15:05

Tornado w Japonii. Kilkadziesiąt osób rannych

Kilkadziesiąt osób zostało rannych w prefekturze Saitama, w środkowej Japonii, po przejściu tornada, które zniszczyło wiele domów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

1/15

fot: PAP/EPA
Kilkadziesiąt osób zostało rannych w prefekturze Saitama, w środkowej Japonii, po przejściu tornada, które zniszczyło wiele domów - podała japońska telewizja NHK. Blisko 30 tysięcy gospodarstw domowych nie ma prądu.

Tornado pozrywało dachy, wywróciło samochody, a wiele budynków jest tak poważnie uszkodzonych, że mieszkańcom zabroniono powrotu do domów, które w każdej chwili mogą się zawalić - relacjonuje AFP z miasta Koshigaya, najbardziej dotkniętego przez żywioł.

Według policji rannych zostało 27 osób, a telewizja NHK informuje, że _ kilkadziesiąt osób zostało przyjętych do szpitali z lekkimi obrażeniami _. - _ Przygotowujemy schronienia i zapasy żywności _ dla osób, które zostały bez dachu nad głową - powiedział przedstawiciel straży pożarnej w mieście Koshigaya.

Zniszczenia po przejściu tornada w pobliżu Tokio

  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA
  • fot: PAP/EPA [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://manager.money.pl/galerie/zniszczenia-po-przejsciu-tornada-w-poblizu-tokio-g636183.html)
Tagi: japonia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz