Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Turystyka we Włoszech. Rosjanie oszukani

0
Podziel się

400 euro za niespełna godzinną przejażdżkę gondolą zażądał od rosyjskich turystów gondolier z Wenecji.

Turystyka we Włoszech. Rosjanie oszukani
(Chiara Marra/CC/Flickr)
bDzjqijV

400 euro za niespełna godzinną przejażdżkę gondolą zażądał od rosyjskich turystów gondolier z Wenecji. Ten przykład _ zdzierania _ z cudzoziemców podały włoskie media. Przypomniano, że rejs gondolą zgodnie z obowiązującą taryfą kosztuje 5 razy mniej.

_ - Wyjeżdżamy rozgoryczeni, nigdy więcej nie wrócimy do Wenecji _ - powiedzieli cytowani przez Ansę młodzi Rosjanie, zmuszeni do zapłacenia ogromnej sumy za krótki rejs. O swojej pechowej przygodzie opowiedzieli rosyjskiej przewodniczce po mieście, która wiadomość tę rozpowszechniła.

Miejscowy dziennik _ Il Gazzettino _ poinformował, że żal z powodu tego, co się wydarzyło, wyraził przewodniczący związku gondolierów Aldo Reato. -_ Coś takiego nie powinno się nigdy zdarzyć _- oświadczył, zapewniając, że jego stowarzyszenie jest gotowe wypłacić parze turystów z Moskwy zadośćuczynienie za ten incydent i zafundować im bezpłatny rejs gondolą, gdyby powrócili do Wenecji.

bDzjqijX

Reato podkreślił, że jego związek nie wie jeszcze, który z gondolierów dopuścił się takiego czynu. - _ Gdy ustalimy, kto popełnił taki błąd, nie ujdzie mu na to sucho _ - stwierdził.

Czytaj więcej w Money.pl
Wenecja złupi turystów. Kto protestuje? Władze Wenecji wprowadzają podatek od pobytu turystycznego w mieście w wysokości od trzech centów wliczonych w cenę miejsca kempingowego do pięciu euro w cenie pokoju w hotelu pięciogwiazdkowym.
Za hotel we Włoszech zapłacisz w naturze Włoskie hotele wracają do epoki handlu wymiennego.
bDzjqiky
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)