Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tusk
15.09.2007 13:18

Tusk: wybory - spór o to, czy kolejne 2 miliony Polaków wyjedzie z kraju

Wybory 21 października to będzie wielki spór o to, czy kolejne dwa miliony Polaków wyjedzie z kraju - oświadczył szef PO Donald Tusk w sobotę w Gnieźnie. Jak ocenił, u władzy są obecnie ludzie, którzy mają "usta pełne obietnic i dwie lewe ręce do roboty".

Podziel się
Dodaj komentarz

*Wybory 21 października to będzie wielki spór o to, czy kolejne dwa miliony Polaków wyjedzie z kraju - oświadczył szef PO Donald Tusk w sobotę w Gnieźnie. Jak ocenił, u władzy są obecnie ludzie, którzy mają "usta pełne obietnic i dwie lewe ręce do roboty". *

Tusk podkreślił, że PiS obiecał społeczeństwu 3 miliony mieszkań, a dał Polakom mieszkania za trzy miliony złotych. "Dlatego nasze dzieci wyjeżdżają. (...) Nie może być tak, żeby o naszych losach, gospodarce decydowała klika nieudolnych urzędników" - mówił.

Zdaniem szefa PO, jeśli PiS wygra wybory to nie będzie w Polsce Euro2012. "Premier dał się przebrać w czapkę i szalik, stanął na czele komitetu (organizacyjnego Euro2012 - PAP) i myśli, że z tego wyrosną stadiony" - dodał.

"21 października dokonamy wyboru o cywilizację, o wielki kulturowy wzór, o większe pieniądze dla każdego człowieka, o to żeby wszystkim w Polsce żyło się lepiej, a nie tylko władzy" - podkreślił Tusk.

"Idźmy i zwyciężajmy. 21 października - dzień triumfu Polski wolnej, nowoczesnej; dzień, w którym odejdzie jak zły sen rząd, który zmarnował nasze nadzieje, rząd, który zmarnował nasz czas" - mówił.(PAP)

mrr/ ura/

Tagi: tusk, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz