Notowania

hilary clinton
15.12.2012 19:16

USA: Hillary Clinton zemdlała, doznała wstrząśnienia mózgu

Departament Stanu USA poinformował, że szefowa amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton zemdlała i doznała wstrząśnienia mózgu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(marcn/CC/Flickr)

Departament Stanu USA poinformował, że szefowa amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton, przechodząca grypę żołądkową, która spowodowała u niej odwodnienie, zemdlała i doznała wstrząśnienia mózgu.

Rzecznik Departamentu Stanu Philippe Reines podał, że Clinton dochodzi do zdrowia w domu i że będzie w dalszym ciągu regularnie monitorowana przez swoich lekarzy.

Zgodnie z ich zaleceniem w przyszłym tygodniu będzie pracowała z domu, pozostając w regularnych kontaktach z Departamentem Stanu i przedstawicielami władz.

Clinton zachorowała w miniony weekend i zmuszona była odwołać planowaną podróż na Bliski Wschód i do Afryki Północnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Chcą by to ona zastąpiła Baracka Obamę Z sondażu ABC i Washington Post wynika, że 57 proc. badanych poparłoby Clinton w wyborach prezydenckich.
To ona odmówiła prezydentowi Amerykanom jest łatwiej zaakceptować czarnoskórego prezydenta niż prezydenta-kobietę - mówi Dorota Warakomska.
Clinton zawiedziona spotakniem z Putinem - _ Musimy być realistami. Nie porozumieliśmy się w sprawie Syrii. Różnice są i możliwe, że pozostaną _- stwierdziła sekretarz stanu USA.
Tagi: hilary clinton, usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz