Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

USA: Media: wypadek na scenie przyczyną uzależnień Jacksona

0
Podziel się

Amerykański tygodnik plotkarski "US Weekly" opublikował w
czwartek na swojej stronie internetowej nagranie wideo, na którym włosy Michaela Jacksona zajęły
się od ognia. Według gazety wypadek miał leżeć u podstaw uzależnienia artysty od środków
przeciwbólowych.

bCYynqHp

Amerykański tygodnik plotkarski "US Weekly" opublikował w czwartek na swojej stronie internetowej nagranie wideo, na którym włosy Michaela Jacksona zajęły się od ognia. Według gazety wypadek miał leżeć u podstaw uzależnienia artysty od środków przeciwbólowych.

Zdarzenie miało miejsce w 1984 roku, gdy piosenkarz występował w spocie reklamowym Pepsi. Podczas kręcenia reklamy umieszczone na scenie środki pirotechniczne zapaliły się zbyt wcześnie, zanim Jackson zdążył z niej zejść. Włosy piosenkarza zajęły się od ognia, ale początkowo nieświadomy niczego artysta tańczył dalej. Ogień ugasili stojący najbliżej ochroniarze i personel medyczny. Jackson doznał poparzeń drugiego i trzeciego stopnia na twarzy i na głowie.

Nagrania nigdy wcześniej nie pokazywano publicznie. Według "US Weekly" król popu "nigdy nie był już taki sam po tym wydarzeniu". "W związku z poparzeniami oraz kilkoma zabiegami, które musiał przejść Jackson, przepisano mu kilka leków. Rozpoczęło to u artysty uzależnienie od leków przeciwbólowych i obsesję na punkcie operacji plastycznych" - napisał magazyn.

bCYynqHr

"Michael brał na poparzenia leki przeciwbólowe i najwyraźniej wytworzył jakiś rodzaj uzależnienia" - potwierdza Tito Jackson, brat muzyka. (PAP)

krba/ ksaj/ ro/

4422356

bCYynqHS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)