Notowania

wiadomości
19.12.2011 03:16

USA: Podpalił kobietę, która była mu winna pieniądze

73-letnia mieszkanka Nowego Jorku została oblana benzyną i podpalona przez mężczyznę, który domagał się od niej zwrotu 2 tys. dolarów za wykonane dla niej prace - poinformował rzecznik nowojorskiej policji Paul Browne.

Podziel się
Dodaj komentarz

*73-letnia mieszkanka Nowego Jorku została oblana benzyną i podpalona przez mężczyznę, który domagał się od niej zwrotu 2 tys. dolarów za wykonane dla niej prace - poinformował rzecznik nowojorskiej policji Paul Browne. *

Jak powiedział Browne, napastnik, czekał na swoją ofiarę z kanistrem benzyny i zapalniczką u wejścia do windy na piątym piętrze budynku mieszkalnego na Brooklynie, w którym mieszkała.

Gdy kobieta obładowana torbami z zakupami wysiadła z windy, napastnik oblał ją benzyną i podpalił, po czym uciekł. Ofiara, Deloris Gillespie, doznała śmiertelnych poparzeń.

Napastnik, którym okazał się 47-letni Jerome Isaac, wzniecił jeszcze pożar w sąsiednim budynku, w którym mieszkał, po czym oddał się w ręce policji przyznając się do wszystkiego. Został aresztowany pod zarzutem morderstwa i podpalenia.

Policja musiała czasowo ewakuować wszystkich mieszkańców budynku.(PAP)

jm/

10430867

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz