Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Uwaga redakcje

0
Podziel się:

Obsługę wyborów na terenie kraju rozpoczniemy w niedzielę o godz.
8.00 informacjami o rozpoczęciu głosowania, zasadach udziału w
wyborach, warunkach ważności głosu itp.

bEJmRIXp

Obsługę wyborów na terenie kraju rozpoczniemy w niedzielę o godz. 8.00 informacjami o rozpoczęciu głosowania, zasadach udziału w wyborach, warunkach ważności głosu itp.

Następnie na bieżąco będziemy relacjonować głosowanie najważniejszych osób w państwie. Te informacje, które będą zawierać elementy agitacji, będziemy nadawać pod EMBARGO, obowiązujące do godz. 22.00.

Na bieżąco będziemy też informować o przebiegu głosowania, w tym ewentualnych incydentach, nieprawidłowościach, przypadkach łamania ciszy wyborczej. Przekażemy informacje podawane na konferencjach PKW na temat frekwencji i przebiegu głosowania. Wieczorem nadamy relacje z wieczorów wyborczych organizowanych przez komitety wyborcze, a także informacje o sondażowych wynikach głosowania. Nadamy też pierwsze opinie i reakcje na rezultaty wyborów w Polsce i pozostałych krajach UE.

bEJmRIXr

Nadamy syntezy: z przebiegu głosowania i podsumowującą całe wybory.

W nocy z niedzieli na poniedziałek będziemy przekazywać cząstkowe wyniki głosowania, podawane przez PKW.

W poniedziałek od rana będziemy kontynuować przekazywanie opinii i reakcji. Wieczorem, po podaniu wyników oficjalnych przez PKW, nadamy pełną dokumentację wyborów.

woj/

bEJmRIXS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)