Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W.Brytania: Książe William zarejestrował narodziny syna

0
Podziel się:

Książę Cambridge William wpisał narodziny syna do oficjalnego
rejestru urodzeń w piątek rano w Pałacu Kensington w Londynie. Jako swój zawód podał: książę
Wielkiej Brytanii.

Książę Cambridge William wpisał narodziny syna do oficjalnego rejestru urodzeń w piątek rano w Pałacu Kensington w Londynie. Jako swój zawód podał: książę Wielkiej Brytanii.

Dokument zatytułowany "Narodziny" o numerze 207 zawiera datę, miejsce urodzenia oraz tytuł i pełne imię nowo narodzonego księcia - Jego Królewska Wysokość Książę George Alexander Louis Cambridge. Urodzony 22 lipca w szpitalu St Mary's w Londynie książę jest trzeci w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii, po dziadku Karolu i ojcu.

Podane zostały też pełne imiona rodziców: Jego Królewska Wysokość William Arthur Philip Louis, książę Cambridge, oraz Jej Królewska Wysokość Catherine Elizabeth, księżna Cambridge. Jako zawód obojga wpisano - książę i księżna Wielkiej Brytanii. W rubryce "Adres" podano: Pałac Kensington w Londynie. Książe podpisał się po prostu: "William".

"Współpraca z Pałacem Kensington to ogromna przyjemność. Rada dzielnicy Westminster rejestrowała w przeszłości narodziny królowej Elżbiety, księcia Karola, Williama i Harry'ego, teraz kontynuujemy tradycję" - powiedziała urzędniczka Alison Cathcart rejestrująca dziecko. Wyjątkowo przyjechała ona do książecej rezydencji. (PAP)

maj/ ro/

14314040

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)