Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W.Brytania: Pamiętniki Tony'ego Blaira ukażą się we wrześniu

0
Podziel się

Pamiętniki byłego brytyjskiego premiera Tony'ego Blaira ukażą się we
wrześniu - poinformowała w czwartek grupa wydawnicza Random House.

bEhzVFkl

*Pamiętniki byłego brytyjskiego premiera Tony'ego Blaira ukażą się we wrześniu - poinformowała w czwartek grupa wydawnicza Random House. *

Blair objął kierownictwo brytyjskiego rządu w 1997 jako przywódca Partii Pracy i ustąpił w 10 lat później. W wydanym oświadczeniu zadeklarował, iż jego celem było przedstawienie "zarówno ludzkich, jak i politycznych wymiarów życia premiera".

Prezes Random House Gail Rebuck powiedział, że książka "Tony Blair: podróż" jest przystępna, otwarta, szczera i napisana zrozumiałym stylem. "Jako relacja o naturze i wykorzystywaniu władzy będzie miała krąg czytelników wychodzący daleko poza sferę polityki, obejmujący wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć wyzwanie przywództwa w dzisiejszym świecie" - zaznaczył Rebuck.

bEhzVFkn

Warunki finansowe umowy, o której zawarciu poinformowano po raz pierwszy w 2007 roku, nie zostały ujawnione.

Książka ukaże się w Wielkiej Brytanii w wersji z twardą okładką pod firmą wydawnictwa Hutchinson w cenie 25 funtów. Będzie także dostępna w wersji elektronicznej i dźwiękowej, czytanej przez samego Blaira. Jednocześnie w USA wyda ją Knopf, a w Kanadzie Knopf Canada. Są to wszystko filie Random House. (PAP)

dmi/ mc/

5791012

bEhzVFkO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)