Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W.Brytania: William podjął książęce obowiązki

0
Podziel się

Książę William, który trzy tygodnie temu został szczęśliwym ojcem, podjął
swe oficjalne obowiązki jako członek brytyjskiej rodziny królewskiej. W środę odwiedził wystawę
rolniczą na walijskiej wyspie Anglesey.

bEqaWuAB

Książę William, który trzy tygodnie temu został szczęśliwym ojcem, podjął swe oficjalne obowiązki jako członek brytyjskiej rodziny królewskiej. W środę odwiedził wystawę rolniczą na walijskiej wyspie Anglesey.

Na początku sierpnia William wziął udział w meczu polo, rozegranym w celach dobroczynnych, ale poza tym nie pojawiał się publicznie od czasu narodzin syna George'a 22 lipca.

Pojawienie się księcia na wystawie rolniczej obserwatorzy uznali zarazem za swego rodzaju pożegnanie z Anglesey, gdzie William jest pilotem śmigłowca ratunkowego RAF-u. We wrześniu ma zakończyć tę służbę i oczekuje się, że zajmie jakieś stanowisko w siłach zbrojnych w Londynie, a jednocześnie przejmie kolejne obowiązki od swej 87-letniej babci, królowej Elżbiety II.

bEqaWuAD

Po narodzinach syna William i jego małżonka Kate zamieszkali u rodziców księżnej w hrabstwie Berkshire. Książę po dwóch tygodniach ojcowskiego urlopu powrócił na Anglesey. Kate wraz z małym George'em najprawdopodobniej nadal przebywa w domu swych rodziców. (PAP)

az/ ro/

14381114

bEqaWuBe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)