Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W Gdańsku rozpoczęły się Targi Bursztynu Ambermart

0
Podziel się

Ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy uczestniczy od czwartku w Gdańsku w
12. Międzynarodowych Targach Bursztynu Ambermart, na których prezentowana jest biżuteria i
przedmioty dekoracyjne z bursztynem oraz upominki i sztuka użytkowa.

bEhQNlMB

Ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy uczestniczy od czwartku w Gdańsku w 12. Międzynarodowych Targach Bursztynu Ambermart, na których prezentowana jest biżuteria i przedmioty dekoracyjne z bursztynem oraz upominki i sztuka użytkowa.

Ambermart to jedna z dwóch imprez targowych w Gdańsku, prezentujących wyroby jubilerskie. Wiosną odbywają się Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif, uważane za największe na świecie targi bursztynu i wiodącą imprezę w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconą biżuterii.

Targi Amberif adresowane są do właścicieli sklepów jubilerskich, hurtowni i galerii sztuki z różnych kontynentów. Publiczność nie ma na nie wstępu.

bEhQNlMD

Trwające do soboty targi Ambermart odbywają się w halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego w Gdańsku.

W ubiegłym roku odwiedziło je ponad 2,5 tys. gości, uczestniczyli w nich kupcy z 31 krajów, przedstawiciele hurtowni, sieci handlowych, sklepów i galerii. Targi są otwarte dla publiczności. (PAP)

bls/ amac/ jra/

bEhQNlNe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)