Notowania

katastrofa w smoleńsku
11.04.2010 12:35

W Smoleńsku rozpoczęło się pożegnanie prezydenta

W uroczystościach uczestniczy premier Rosji Władimir Putin.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

Na lotnisku w Smoleńsku trwa uroczystość przekazania trumny z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego - poinformował obecny na miejscu europoseł Paweł Kowal.

W uroczystości bierze udział premier Rosji Władimir Putin. Stronę polską reprezentują ambasador Jerzy Bahr, Maciej Łopiński i Małgorzata Bochenek z Kancelarii Prezydenta RP oraz Paweł Kowal.

Trumna z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, tuż po uroczystościach na lotnisku wojskowym, zostanie przewieziona do Pałacu Prezydenckiego. Asystować jej będą policjanci na motocyklach. Trasę konduktu podało na swojej stronie internetowej MSWiA.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Polska stanęła, dwie minuty ciszy pamięci ofiar katastrofy ]( http://news.money.pl/artykul/polska;stanela;dwie;minuty;ciszy;pamieci;ofiar;katastrofy,161,0,608417.html )
* [ Zidentyfikowano ponad 20 ciał ofiar katastrofy ]( http://news.money.pl/artykul/zidentyfikowano;ponad;20;cial;ofiar;katastrofy,142,0,608398.html )
* [ Samolot z ciałami pary prezydenckiej o 14 na Okęciu ]( http://news.money.pl/artykul/samolot;z;cialami;pary;prezydenckiej;o;14;na;okeciu,133,0,608389.html )
* [ Ministrowie i rodziny ofiar lecą do Moskwy ]( http://news.money.pl/artykul/ministrowie;i;rodziny;ofiar;leca;do;moskwy,159,0,608415.html )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz