Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
materiały
10.06.2007 16:28

Walentynowicz: Nie czytałam i nie przeczytam tych materiałów

Anna Walentynowicz oświadczyła w rozmowie z PAP, że nie czytała i nie zamierza przeczytać materiałów z IPN zamieszczonych w niedzielę na stronach internetowych przez byłego prezydenta Lecha Wałęsę.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Anna Walentynowicz oświadczyła w rozmowie z PAP, że nie czytała i nie zamierza przeczytać materiałów z IPN zamieszczonych w niedzielę na stronach internetowych przez byłego prezydenta Lecha Wałęsę. *

"Nie przeglądałam tych dokumentów, nie będę ich przeglądała i nie mam na to ochoty" - powiedziała Walentynowicz w rozmowie z PAP.

"Żadnych komentarzy, nie wypowiadam się na temat tego osobnika, jest to zdrajaca, co tu można jeszcze powiedzieć" - dodała.

Były prezydent opublikował w internecie materiały, które otrzymał z Instytutu Pamięci Narodowej. Liczy, że po ich lekturze Walentynowicz i małżeństwo Gwiazdów "przeproszą go i oddadzą Ordery Orła Białego".

Wcześniej Walentynowicz powiedziała w Radiu RMF FM, że nie przeprosi Lecha Wałęsy. "To zdrajca, a zdrajca powinien otrzymać swoją należność, a nie przeprosiny" - powiedziała Walentynowicz.

"Za co mam go przepraszać? Że przywieźli go motorówką, a on zrobił sobie skok przez płot? I co jeszcze? Niech on będzie szczęśliwy, że jeszcze nie dostał w czapę. Powinien być oskalpowany, a nie przeproszony" - powiedziała RMF FM Walentynowicz. (PAP)

Tagi: materiały, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz