Notowania

wiadomości
12.12.2011 12:25

Warmińsko-mazurskie: 14-latka zmarła na imprezie; zatrzymano 3 osoby

Prokuratura rejonowa w Piszu wyjaśnia okoliczności śmierci 14-latki, której ciało znaleziono po imprezie w prywatnym mieszkaniu. Zatrzymano trzech uczestników spotkania; mają od 14 do 19 lat.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Prokuratura rejonowa w Piszu wyjaśnia okoliczności śmierci 14-latki, której ciało znaleziono po imprezie w prywatnym mieszkaniu. Zatrzymano trzech uczestników spotkania; mają od 14 do 19 lat. *

Prokurator rejonowy w Piszu Rafał Kulągowski poinformował PAP, że po południu odbędzie się sekcja zwłok 14-latki, która ma wyjaśnić, co było powodem śmierci dziewczyny. "Prokurator, który był na miejscu zdarzenia w prywatnym domu we wsi Jaglin pod Piszem, nie stwierdził, aby do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Ale kluczowe w tej sprawie będą wyniki sekcji zwłok" - poinformował PAP Kulągowski.

Prokurator rejonowy dodał, że w związku ze śmiercią dziewczyny zatrzymano trzech uczestników imprezy, mają od 14 do 19 lat. "Mamy nadzieję, że to, co powiedzą, przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności śmierci dziewczyny; na stawianie komukolwiek zarzutów jest zbyt wcześnie" - powiedział Kulągowski.

Prokurator, który był na miejscu, stwierdził, że podczas imprezy był pity alkohol. Nie wiadomo, czy młodzież bawiła się pod opieką rodziców. (PAP)

jwo/ abr/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz