Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warmińsko-Mazurskie: Droga krajowa nr 53 odblokowana po wypadku

0
Podziel się

Przejezdna jest już droga krajowa nr 53 w miejscowości Korpele (woj.
warmińsko-mazurskie), gdzie w środę po południu zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku
rannych zostało dziewięć osób, w tym dwoje dzieci - podała policja ze Szczytna.

bErwGvpN

Przejezdna jest już droga krajowa nr 53 w miejscowości Korpele (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie w środę po południu zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku rannych zostało dziewięć osób, w tym dwoje dzieci - podała policja ze Szczytna.

Jak poinformowała PAP asp. Aneta Choroszewska-Bobińska ze szczycieńskiej policji, w miejscu wypadku nie ma już utrudnień dla kierowców. Droga nr 53 ze Szczytna do Olsztyna była całkowicie zablokowana przez ponad trzy godziny, ruch odbywał się objazdami.

Według policji, na prostym odcinku drogi w Korpelach zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. "Nie wiemy jeszcze, jak doszło do tego wypadku. Musimy przesłuchać świadków" - powiedziała rzeczniczka.

bErwGvpP

Rannych zostało dwóch chłopców w wieku trzech i siedmiu lat oraz dwoje dorosłych jadących fordem w kierunku Olsztyna. Drugim z rozbitych samochodów - marki audi - podróżowało pięć osób. Kierowcę i dwoje pasażerów z tego auta przetransportowano do szpitali w Olsztynie i Szczytnie. Pozostała dwójka pasażerów odniosła lżejsze obrażenia i nie wymagała hospitalizacji.

Droga krajowa nr 53 jest jedną z trzech tras tej kategorii łączących Warmię i Mazury z Mazowszem, popularnych wśród kierowców głównie w wakacje.(PAP)

mbo/ sp/

bErwGvqq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)