Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warszawa: Napad na salon gier; policja szuka sprawców

0
Podziel się

#
dochodzą szczegóły napadu
#

bEgspgcB

# dochodzą szczegóły napadu #

02.08. Warszawa (PAP) - Policja poszukuje sprawców napadu na salon gier przy ulicy Targowej na warszawskiej Pradze. W poniedziałek rano trzej zamaskowani mężczyźni pobili ochroniarza i ukradli ok. 5 tys. zł. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren i przesłuchują świadków.

Jak powiedziała PAP Edyta Adamus z zespołu prasowego KSP, pobity ochroniarz trafił do szpitala. "Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - dodała. W czasie napadu w salonie były też trzy inne osoby.

bEgspgcD

Salon gier znajduje się w pasażu handlowym Targowa Centrum. Jest czynny przez całą dobę. Mężczyźni zagrozili ochroniarzom i pracownikowi przedmiotem przypominającym pistolet i zażądali pieniędzy.

Sprawcy zabrali pieniądze - policja nie podaje na razie kwoty. Jak dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy, w sumie skradziono około 5 tys. zł.

Trwają poszukiwania mężczyzn w całej okolicy. Sprawcy uciekli samochodem osobowym - prawdopodobnie mercedesem lub toyotą - informuje KSP. Policja zabezpieczyła teren, przesłuchuje świadków i sprawdza nagrania z monitoringu miejskiego. (PAP)

gdyj/ malk/ jra/

bEgspgde
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)