Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warszawa: Policja zabezpieczyła 300 krzewów konopi indyjskich

0
Podziel się

Prawie 300 krzewów konopi indyjskich, z których można było uzyskać
narkotyki o czarnorynkowej wartości 300 tys. zł zabezpieczyła policja w domu na warszawskim
Targówku. Zatrzymano 22-letniego obywatela Wietnamu, który prowadził uprawę.

bEgjtjOZ

Prawie 300 krzewów konopi indyjskich, z których można było uzyskać narkotyki o czarnorynkowej wartości 300 tys. zł zabezpieczyła policja w domu na warszawskim Targówku. Zatrzymano 22-letniego obywatela Wietnamu, który prowadził uprawę.

Jak poinformowała we wtorek PAP Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością narkotykową ustalili, że na jednej z posesji na Targówku znajduje się najprawdopodobniej uprawa konopi indyjskich.

W domu na terenie dzielnicy Targówek odkryli krzewy konopi oraz specjalistyczny sprzęt do ich uprawy m.in. lampy nagrzewające oraz instalację rurową do wentylowania pomieszczeń. Podczas przeszukania pomieszczeń zabezpieczono też kilka gramów marihuany oraz karabinek pneumatyczny.

bEgjtjPb

"Śledztwo w tej sprawie prowadzić będą teraz policjanci z komendy rejonowej na Pradze Północ pod nadzorem praskiej prokuratury rejonowej. Śledczy muszą ustalić, od kiedy działała nielegalna uprawa i gdzie trafiały wyprodukowane tam narkotyki" - powiedziała Kędzierzawska.(PAP)

gdy/ pz/ mow/

bEgjtjPC
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)