Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Warszawa: Policjant postrzelił złodzieja motocykla

0
Podziel się:

Stołeczny policjant postrzelił podczas
pościgu złodzieja motocykla. 26-letni Arkadiusz E. z obrażeniami
nogi trafił do szpitala, odpowie za kradzież i najprawdopodobniej
czynną napaść na funkcjonariusza.

Stołeczny policjant postrzelił podczas pościgu złodzieja motocykla. 26-letni Arkadiusz E. z obrażeniami nogi trafił do szpitala, odpowie za kradzież i najprawdopodobniej czynną napaść na funkcjonariusza.

Jak poinformowała PAP Magdalena Wicha z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, w piątek około godziny 14.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że spod warsztatu samochodowego w Raszynie skradziono motocykl.

Nieco później motocykl ten zauważył patrol policji na warszawskiej Pradze-Południe. Motocyklista widząc funkcjonariuszy zaczął uciekać.

"W pewnym momencie porzucił motocykl i dalej uciekał pieszo w kierunku Wału Miedzeszyńskiego. Wbiegł do sklepu meblowego i schował się na zapleczu" - relacjonował Wicha.

26-latek nie chciał wyjść z ukrycia. Gdy ścigający go funkcjonariusz wbiegł na zaplecze i krzyknął: "policja, stój bo strzelam", złodziej rzucił się w jego kierunku. "Policjant postrzelił go w nogę" - powiedziała Wicha.

Mężczyzna trafił do szpitala. Zostaną mu postawione zarzuty kradzieży motocykla i najprawdopodobniej czynnej napaści na funkcjonariusza.(PAP)

pru/ pz/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)