Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Włochy: Prasa:całe miasteczko w rękach mafii

0
Podziel się

Całe miasteczko Portici w cieniu Wezuwiusza pod Neapolem znajdowało się pod kontrolą mafii - pisze w czwartek "Corriere della Sera" informując o rozbiciu przez karabinierów, wojsko i policję gangu kamorry Vollaro.
Aresztowano 32 mafiosów.
Gazeta podkreśla, że gangsterzy pobierali haracz od wszystkiego i od wszystkich ; płacić go musieli kupcy, rzemieślnicy, restauratorzy oraz sprzedawcy kwiatów na cmentarzu.
Gang założył Luigi Vollaro, odbywający karę podwójnego dożywocia. Nadano mu przydomek Kalif, ponieważ jest ojcem 27 dzieci z 10 kobietami. Po jego aresztowaniu kontrolę nad klanem przejął jeden z jego synów- Antonio.
Podczas zakrojonej na wielką skalę operacji mafijny klan został praktycznie zmiażdżony , a miasteczko- uwolnione od kamorry. (PAP)
sw

bEgmtDMB

Całe miasteczko Portici w cieniu Wezuwiusza pod Neapolem znajdowało się pod kontrolą mafii - pisze w czwartek "Corriere della Sera" informując o rozbiciu przez karabinierów, wojsko i policję gangu kamorry Vollaro. Aresztowano 32 mafiosów. Gazeta podkreśla, że gangsterzy pobierali haracz od wszystkiego i od wszystkich ; płacić go musieli kupcy, rzemieślnicy, restauratorzy oraz sprzedawcy kwiatów na cmentarzu. Gang założył Luigi Vollaro, odbywający karę podwójnego dożywocia. Nadano mu przydomek Kalif, ponieważ jest ojcem 27 dzieci z 10 kobietami. Po jego aresztowaniu kontrolę nad klanem przejął jeden z jego synów- Antonio. Podczas zakrojonej na wielką skalę operacji mafijny klan został praktycznie zmiażdżony , a miasteczko- uwolnione od kamorry. (PAP) sw

bEgmtDNe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)