Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pociąg
08.04.2013 23:25

Wrocław: Wykoleiły się dwa wagony pociągu

Dwa wagony z kruszywem wykoleiły się wieczorem na przejeździe kolejowym przy ul. Czajkowskiego we Wrocławiu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Dwa wagony z kruszywem wykoleiły się wieczorem na przejeździe kolejowym przy ul. Czajkowskiego we Wrocławiu. Nikomu nic się nie stało, ale wagony zablokowały przejazd dla samochodów osobowych.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka prasowa Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Julia Wach, pociąg jechał z Sobótki do Grabowna Wielkiego, a do wykolejenia doszło bezpośrednio na przejeździe kolejowym. - _ W związku z tym przejazd dla ruchu samochodowego został całkowicie zablokowany _ - dodała.

Na miejscu są już policjanci, którzy kierują na objazdy od ul. Krzywoustego do ul. Długosza. Występują także utrudnienia w ruchu pociągów na trasie z Wrocławia do Oleśnicy. Usuwanie uszkodzonych wagonów może potrwać do wtorku.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa ekologiczna na północy USA Pociąg towarowy towarzystwa Canadian Pacific przewożący kanadyjską ropę naftową wykoleił się na zachodzie stanu Minnesota. Ponad 120 tys. litrów ropy przeciekło do gruntu.
Utrudnienia na kolei. Bo ukradli sieć trakcyjną Utrudnienia w kursowaniu pociągów są odnotowywane na trasach Gliwice-Katowice-Częstochowa oraz Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Gliwice.
Rocznica tragedii. Kolej bezpieczniejsza? Trzeciego marca 2012 roku doszło do jednej z najtragiczniejszych katastrof kolejowych w Polsce.
Tagi: pociąg, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz