Notowania

warszawa
02.11.2010 12:26

Wybuch w mieszkaniu w centrum Warszawy, trzech poszkodowanych

# dochodzą m.in. informacje o stanie zdrowia poszkodowanych #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzą m.in. informacje o stanie zdrowia poszkodowanych #

02.11. Warszawa (PAP) - Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku wybuchu, do którego doszło podczas interwencji policjantów w mieszkaniu w centrum Warszawy. Wśród poszkodowanych jest dwóch funkcjonariuszy. Wszyscy trafili do szpitala; ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

"Policjanci otrzymali informację od właścicielki mieszkania przy ul. Kruczej, że do jej córki przyszedł mężczyzna. Kobieta nie mogła dostać się do środka i wezwała policję" - powiedział we wtorek PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji podinsp. Maciej Karczyński.

"Gdy funkcjonariusze weszli do środka, nastąpił wybuch. Dwóch policjantów i 31-letni mężczyzna będący w tym czasie w lokalu trafiło do szpitala. Funkcjonariusze ustalają, co spowodowało eksplozję" - poinformował rzecznik KSP.

W mieszkaniu, w którym doszło do eksplozji, policja zatrzymała 31-letniego Sebastiana G. Nie jest on znany policji. Ogłuszonego mężczyznę przewieziono do szpitala. Do szpitala trafiło także dwóch policjantów: jeden z obrażeniami głowy, drugi ogłuszony.

Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców budynku i wstrzymaniu ruchu drogowego tuż przy budynku. Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy i straż pożarna. Wezwano również prokuratora. (PAP)

gdyj/ abr/

Tagi: warszawa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz