Notowania

polskie drogi
11.02.2014 02:44

Wypadek autobusu dwie osoby nie żyją

W wyniku wypadku około 10 osób zostało rannych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Cezary Okupski/CC/Flickr)

Przywrócono ruch na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Wola Ducka (woj. mazowieckie), gdzie wczoraj wieczorem doszło do zderzenia autobusu i samochodu osobowego.

W wyniku wypadku dwie osoby zginęły, a około 10 zostało rannych.Jak poinformowała zastępca rzecznika otwockiej policji Karolina Pardej, do wypadku doszło w Woli Duckiej, gdzie zderzyły się ze sobą autobus i samochód marki Opel.

_ W wypadku zginęły dwie osoby - kierowca autobusu i kierowca samochodu osobowego. Około dziesięciu rannych osób, w tym trzy ciężko, trafiło do szpitali _ - poinformowała Pardej.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 17 była zablokowana pomiędzy Kołbielą i Wiązowną przez ponad pięć godzin. Kierowców obowiązywały objazdy.

Czytaj więcej w Money.pl
GDDKiA otworzyła w nocy odcinek S8 Za dwa lata właśnie tą trasą będzie poprowadzony główny wjazd oraz wyjazd z Warszawy w kierunku Krakowa i Katowic.
Kierowca autobusu przyznał się. Grozi mu 5 lat Przed zaśnięciem kierowca siedział za kierownicą busa tylko dwie godziny.
Wypadek autobusu. Kilkunastu rannych Na miejscu wypadku wciąż trwa akcja ratownicza, więc liczba poszkodowanych osób może się zmienić.
Szokujący raport NIK o polskich drogach W niektórych miejscach urzędnicy decydowali o stawianiu ograniczenia prędkości tam, gdzie łatwo można było wlepić mandat kierowcom.
Tagi: polskie drogi, wypadek autobusu, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz