Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek autokaru
24.06.2013 13:13

Wypadek polskiego autokaru w Austri. Siedem osób lekko rannych

Do zdarzenia doszło w nocy na drodze ekspresowej S1 w okolicach Wiednia - podała austriacka agencja APA powołując się na służby ratunkowe.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/APA)

Do zdarzenia doszło w nocy na drodze ekspresowej S1 w okolicach Wiednia -
podała austriacka agencja APA powołując się na służby ratunkowe.

Pojazd najprawdopodobniej otarł się o barierkę, przez co stłukły się dwie boczne szyby. Mimo uszkodzenia autokar nie przerwał jazdy i został zatrzymany przez policję dopiero na autostradzie A23, na odcinku biegnącym przez centrum Wiednia przy zjeździe na ulicę Handelskai.

Lekko rannych zostało siedem osób, w tym sześć kobiet i jeden mężczyzna. Po zatrzymaniu autokaru zostały skierowane do szpitala.

Czytaj więcej w Money.pl
Podjęli decyzję o wycofaniu swoich wojsk Wiedeń podjął taką decyzję ze względu na narastające w tym regionie niepokoje wywołane konfliktem w Syrii.
Włoska mafia namieszała w Austrii. Poszło o kanapki W karcie przy tej kanapce znalazło się uznane we Włoszech za haniebne sformułowanie: Ugotowany w bombie jak kurczak na grillu.
Znowu wyślą żołnierzy na Wzgórza Golan? Będzie to możliwe, jeśli mandat austriackiej misji zostanie poprawiony. Armia musi zostać lepiej uzbrojona.
Tagi: wypadek autokaru, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz