Notowania

wypadek samochodowy
24.05.2013 07:00

Wypadek samochodowy. Jedna osoba nie żyje

Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowe renault zderzyło się z ciężarowym mercedesem. W wyniku wypadku zginął kierowca samochodu osobowego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pawel998/CC/Wikipedia)

Jedna osoba zginęła nad ranem w zderzeniu samochodu osobowego z TIR-em na drodze krajowej nr 8 (Warszawa-Wrocław) w Wieluniu (Łódzkie). Trasa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana - poinformowała policja.

Do wypadku doszło przed godziną 6 rano na ulicy Warszawskiej, będącej fragmentem krajowej _ ósemki _ w Wieluniu. Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowe renault zderzyło się z ciężarowym mercedesem. W wyniku wypadku zginął kierowca samochodu osobowego.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Według drogowców, policja organizuje objazdy dla samochodów ciężarowych, auta osobowe mają być kierowane przez miasto.

Policja bada przyczyny i okoliczności wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Droga zablokowana po tragicznym wypadku Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło wieczorem na drodze krajowej nr 7 w w miejscowości Żdżary.
Potrącił kobietę elektrycznym wózkiem i odjechał Za spowodowanie wypadku grozi mu nawet do 3 lat więzienia.
Uciekał przed policją i zginął w wypadku 20-letni motocyklista, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Białobrzegach (Mazowieckie) i uciekał przed policją, zginął w wypadku po zderzeniu z innym autem.
Tagi: wypadek samochodowy, policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz