Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
29.09.2012 13:12

Wypadek w Chojnicach. Kilkanaście osób poszkodowanych

13 dzieci i troje dorosłych trafiło do szpitala w Chojnicach (Pomorskie) po tym, jak rano doszło w tym mieście do zderzenia busa i osobowego samochodu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pawel998/CC/Wikipedia)

13 dzieci i troje dorosłych trafiło do szpitala w Chojnicach (Pomorskie) po tym, jak rano doszło w tym mieście do zderzenia busa i osobowego samochodu.

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach podinspektor Artur Porożyński, do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Zielona, Wysoka i Mickiewicza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że bus przewożący dzieci i dwie opiekunki, nie ustąpił pierwszeństwa oplowi astrze, w wyniku czego doszło do zderzenia, po czym bus przewrócił się na bok.

W wyniku wypadku dzieci doznały ogólnych potłuczeń. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do szpitala trafiły również dwie opiekunki i uskarżający się na ból kręgosłupa kierowca opla astry.

Poszkodowane dzieci są uczniami IV klasy jednej ze szkół podstawowych w Słupsku. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Zginęło dziewięć osób. Kierowca był pijany Kierowca busa, który wjechał na przejeździe kolejowym w Bratoszewicach pod pociąg, był pod wpływem alkoholu.
Wypadek busa z Bułgarami. Są w szpitalu Bus, którym jechali obywatele Bułgarii, zderzył się we wtorek rano z osobowym audi.
Tragiczny wypadek na drodze. Zginął kierowca Na drodze krajowej numer 8 mikrobus zderzył się z samochodem osobowym, 1 osoba zginęła, a 7 zostało rannych.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz