Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadki drogowe w Polsce. Zablokowana droga nr 24

0
Podziel się:

Po zderzeniu ciężarówek zablokowana jest droga krajowa nr 24 w pobliżu Przytocznej (Lubuskie). W wypadku jedna osoba zginęła, a jedna została ranna.

Wypadki drogowe w Polsce. Zablokowana droga nr 24
(Cezary Okupski/CC/Flickr)
bETBbFaZ

Po zderzeniu ciężarówek zablokowana jest droga krajowa nr 24 w pobliżu Przytocznej (Lubuskie). W wypadku jedna osoba zginęła, a jedna została ranna. Objazd został zorganizowany przez Międzyrzecz - poinformował Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Do wypadku doszło w środę przed południem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca jednej z ciężarówek, chcąc uniknąć najechania na zwalniający przed nim samochód osobowy, zjechał na

_ - Kierowca jednego z samochodów ciężarowych zginął na miejscu, drugiego pogotowie zabrało do gorzowskiego szpitala. Na razie trudno określić, jak długo droga nr 24 będzie zablokowana. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku _ - powiedział PAP Maludy.

bETBbFbb

Trasa krajowa nr 24 łączy Skwierzynę (Lubuskie) z Pniewami w Wielkopolsce. To popularna droga wśród kierowców podróżujących między Gorzowem Wlkp. a Poznaniem.

Czytaj więcej w Money.pl

bETBbFbC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)