Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zawalił się sufit. Straż ewakuowała 19 osób

0
Podziel się:

W budynku wielorodzinnym w Nowej Rudzie zawaliła się ściana nośna i strop pomiędzy parterem a pierwszy piętrem.

Zawalił się sufit. Straż ewakuowała 19 osób
(arekolek/CC/Flickr)

19 osób zostało ewakuowanych, po tym jak w budynku wielorodzinnym w Nowej Rudzie (Dolnośląskie) zawaliła się ściana nośna i strop pomiędzy parterem a pierwszy piętrem. Nikt nie został ranny.

Jak poinformował dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, do katastrofy doszło w trzykondygnacyjnym budynku.

- _ Ściana nośna i strop najprawdopodobniej zawaliła się, ponieważ był źle zabezpieczone podczas prowadzonego remontu _ - wyjaśnił strażak.

Z budynku ewakuowano 19 osób, nikt nie został ranny. Ewakuowani trafili do lokali zastępczych przygotowanych przez miasto. O losie budynku zdecyduje nadzór budowlany.

Czytaj także w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t74859.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wypadek;na;drodze;nr;35;objazdy,160,0,933792.html) Zablokowana droga Wrocław - Świdnica Autobus przewożący pracowników jednej z podwrocławskich firm wpadł do rowu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/41/t21033.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/karambol;w;wielkopolsce;dwie;ofiary,27,0,924187.html) Karambol w Wielkopolsce. Dwie ofiary Do poważnego wypadku doszło rano podczas gęstej mgły. Zderzyły się cztery samochody. Ucierpiał też rowerzysta.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)