Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ranni
01.05.2006 13:43

Zawaliła się scena podczas turnieju rycerskiego - dwaj chłopcy ranni

Dwaj chłopcy w wieku 10 i 15 lat zostali ranni w wyniku zawalenia się drewnianej sceny podczas turnieju rycerskiego, który odbywał się podczas weekendu na wzgórzu zamkowym w Iłży w powiecie radomskim - poinformowała w poniedziałek Miejska Komenda Policji w Radomiu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Dwaj chłopcy w wieku 10 i 15 lat zostali ranni w wyniku zawalenia się drewnianej sceny podczas turnieju rycerskiego, który odbywał się podczas weekendu na wzgórzu zamkowym w Iłży w powiecie radomskim - poinformowała w poniedziałek Miejska Komenda Policji w Radomiu. *

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20.00. Na scenie przebywało około 40 osób. 10-letni Mikołaj G. z Iłży został przygnieciony drewnianą konstrukcją. Doznał otwartego złamania lewej nogi, urazów głowy i klatki piersiowej. Przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. 15-latek ze Starachowic doznał ogólnych potłuczeń i po badaniu w iłżeckim szpitalu wrócił do domu.

"Iłżeccy policjanci zabezpieczyli scenę i prowadzą jej oględziny. Trwają przesłuchania świadków zdarzenia. Zostanie powołany biegły z zakresu budownictwa" - powiedział PAP rzecznik prasowy radomskiej policji, Rafał Jeżak. (PAP)

ilo/ plo/

Tagi: ranni, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz