Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zielona Góra: 7 osób zatrzymanych w związku z handlem narkotykami

0
Podziel się

Zielonogórska policja zatrzymała siedem osób w związku ze śledztwem
dotyczącym siatki dilerów narkotykowych. W mieszkaniu zatrzymanych znaleziono heroinę -
poinformowała w środę PAP rzecznik zielonogórskiej policji Małgorzata Stanisławska.

bEhshwrp

Zielonogórska policja zatrzymała siedem osób w związku ze śledztwem dotyczącym siatki dilerów narkotykowych. W mieszkaniu zatrzymanych znaleziono heroinę - poinformowała w środę PAP rzecznik zielonogórskiej policji Małgorzata Stanisławska.

Do zatrzymania sześciu osób doszło w jednej z kamienic w centrum miasta. W akcji wzięli udział antyterroryści. Kolejnego mężczyznę ujęto kilka godzin później.

"Zatrzymanie tych osób jest efektem kilkumiesięcznych działań, jakie prowadzili policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Zarzuty postawiono czterem osobom, pozostałe po zakończeniu czynności zwolniono" - powiedziała PAP Stanisławska.

bEhshwrr

Wśród zatrzymanych jest pięciu mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy są mieszkańcami Zielonej Góry, mają od 26 do 47 lat. Większość z nich była wcześniej notowana za przestępstwa narkotykowe.

"Wstępnie wiadomo, że sprawcy mogli działać na terenie Zielonej Góry nawet od kilku miesięcy" - dodała rzecznik. Policja nie ujawnia, ile heroiny znaleziono przy zatrzymanych, ale szacuje, że mogli oni rozprowadzić nawet kilka tysięcy działek.

Według policji sprawa jest rozwojowa. Nadzór na śledztwem sprawuje Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze. (PAP)

mmd/ itm/ bk/

bEhshwrS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)