Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zmiana cen paliw w PKN Orlen

0
Podziel się

PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o
9 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 11 i oleju napędowego Miejskiego Super o 36 zł. Obniża
natomiast hurtową cenę oleju napędowego Ekodiesel o 4 zł na tysiąc litrów - podał płocki koncern.

bEhZkDUB

PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 9 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 11 i oleju napędowego Miejskiego Super o 36 zł. Obniża natomiast hurtową cenę oleju napędowego Ekodiesel o 4 zł na tysiąc litrów - podał płocki koncern.

O korekcie cen detalicznych paliw zdecydują ostatecznie właściciele stacji - w przypadku benzyny bezołowiowej Super Plus 98 może to być wzrost o 1 gr, a w przypadku oleju napędowego Miejskiego Super wzrost o 4 gr na litrze.

Od czwartku hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 3 tys. 300 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 3 tys. 439 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 2 tys. 968 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Miejski Super - 3 tys. 88 zł za tysiąc litrów.

bEhZkDUD

W tym roku płocki koncern wprowadził cztery podwyżki cen benzyny i trzy podwyżki cen oleju napędowego. W tym czasie benzyna taniała tam osiem, a olej napędowy dziesięć razy.

Jak podał PKN Orlen, cena hurtowa paliwa odnawialnego Bioester RME spada o 204 zł i wynosi 2 tys. 668 zł za tysiąc litrów. (PAP)

mb/ pad/

bEhZkDVe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)