Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Paweł Orlikowski
|

Kozłowski przechodzi z Pekao do PZU. Złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa banku

25
Podziel się:

Wiceprezes banku Pekao Krzysztof Kozłowski rezygnuje z pełnienia funkcji. Choć w złożonej rezygnacji nie poinformował dlaczego konkretnie, to zaznaczył, że fotel wiceprezesa opuści 3 sierpnia. Zagadkę wyjaśnił komunikat PZU, z którego wynika, że od 4 sierpnia zasiądzie w zarządzie tej spółki.

Kozłowski przechodzi z Pekao do PZU. Złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa banku
Krzysztof Kozłowski zrezygnował z funkcji wiceprezesa banku Pekao (Materiały prasowe)

Transfer z Pekao do PZU. Krzysztof Kozłowski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa zarządu banku, jak również ze składu zarządu banku, ze skutkiem na koniec 3 sierpnia 2021 r. - poinformował bank w komunikacie.

Spółka podała, że rezygnacja nie zawierała przyczyn jej złożenia. Kozłowski pełni funkcję wiceprezesa zarządu banku Pekao od kwietnia 2020 roku. Jak wynika z komunikatu Rady Nadzorczej PZU, ta 20 lipca podjęła uchwałę dotyczącą powołania Krzysztofa Kozłowskiego w skład zarządu spółki. "Powołanie nastąpi z dniem 4 sierpnia 2021 roku na okres kadencji obejmującej trzy pełne lata obrotowe 2020-2022".

Kozłowski od grudnia 2015 r. do września 2016 r. był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, a od września 2016 r. do stycznia 2018 r. pełnił funkcję wojewody zachodniopomorskiego.

W okresie od stycznia 2018 r. do kwietnia 2020 r. Kozłowski pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zobacz także: Litr benzyny po 8 zł? To możliwe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(25)
nnnn
miesiąc temu
miał szerokie plecy aby dojść do koryta
Ktesdf
10 miesięcy temu
Chyba w PZU więcej placa
Normalny
10 miesięcy temu
wygląd zdradza poważny deficyt intelektualny
znachor
10 miesięcy temu
a odprawa kiedy i ile? tak tylko pytam...
ip123
10 miesięcy temu
PKO BP i PKO SA zostały "rozpiera...nie" przez takich fachowców to uciekają tam, gdzie mają gwarancję państwowe a składki ubezpieczeniowe w większości obowiązkowe. Można sprzedać po dwa Banki i NIC...i WIĘCEJ CHWAŁY
...
Następna strona